Belle İzle Tek Parça Sansürsüz 1080p - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Belle İzle Tek Parça Sansürsüz 1080p
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (92)
1,848 Görüntülenme

Belle İzle Tek Parça Sansürsüz 1080p

Belle Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Belle Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. Dido, İngiliz bir babadan ve Afrikalı bir anneden dünyaya gelmiş bir kızdır. Filmin Dido Elizabeth Belle’ nin gerçek yaşam hikâyesinden uyarlanarak sinema perdesine aktarıldığı bilinmektedir. Melez bir kız olan Dido, o zamanın siyah – beyaz çatışması altında aristokrat amcası ve onun karısı tarafından eğitilip yetiştirilmektedir. Ten renginden ötürü ise sosyal hayatında oldukça zorluk çekmektedir. Etrafında onun ten rengine sahip olanlar sadece hizmetçilik yaparken, Dido’ nun âşık olup evlenmesi oldukça uzak bir ihtimaldir. Fakat genç kız tam da umutlarının tükendiği bir anda, İngiltere’ deki köleliğe karşı savaşa genç bir adamla aşk yaşamaya başlamıştır.

Reklamı Geç
60


Belle – Güzelliğin Rengi İzle

Belle – Güzelliğin Rengi Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Belle – Güzelliğin Rengi Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. Dido, İngiliz bir babadan ve Afrikalı bir anneden dünyaya gelmiş bir kızdır. Filmin Dido Elizabeth Belle’ nin gerçek yaşam hikâyesinden uyarlanarak sinema perdesine aktarıldığı bilinmektedir. Melez bir kız olan Dido, o zamanın siyah – beyaz çatışması altında aristokrat amcası ve onun karısı tarafından eğitilip yetiştirilmektedir. Ten renginden ötürü ise sosyal hayatında oldukça zorluk çekmektedir. Etrafında onun ten rengine sahip olanlar sadece hizmetçilik yaparken, Dido’ nun âşık olup evlenmesi oldukça uzak bir ihtimaldir. Fakat genç kız tam da umutlarının tükendiği bir anda, İngiltere’ deki köleliğe karşı savaşa genç bir adamla aşk yaşamaya başlamıştır.

Belle Direk Güzelliğin Rengi İzle

Dönem filmi olan ‘ Belle ‘ nin yönetmen koltuğunda Amma Asante oturmaktadır. Ünlü isim ‘ A Way of Life ‘ filmi ile tanınmaktadır. ‘ Belle ‘ nin senaryosu ise Misan Sagay’ ın kaleminden çıkmıştır. Toplamda on milyon dokuz yüz bin dolar bütçesi olan film İngiltere yapımıdır. ‘ Belle ‘ nin müziklerinin bestesi ise Rachel Porman tarafından oluşturulup teslim edilmiştir. Filmin dikkat çeken bir diğer özelliği ise film içerisinde bulunan sahnelerin oldukça heyecan verici olmasından kaynaklanmaktadır. Filmin en sevilen bir diğer yanı oldukça heyecan dolu bir yapım olarak gözler önüne gelmesinden kaynaklanmaktadır. hdfullfilmvakti.com iyi seyirler diler.

Bir önceki yazımız olan Alibi.com Tek Parça İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?