Benim Varoş Hikayem izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Benim Varoş Hikayem izle Full izle

Anne babası hayatta olmayan ve halası tarafından yetiştirilen Neslihan (Demet Evgar), daha 18 yaşına geldiğinde, ilk ilgi gördüğü erkeğe aşık olur ve onunla kaçarak evlenir. Muhasebeci olan Ethem'in (Fatih Al) işi yüzünden doğma büyüme İstanbul'lu olan Neslihan, Anadolu'nun kasabalarını karış karış gezer. Evine ve kocasına çok düşkün olan Neslihan, gayet iyi bir aşçıdır ve çevresinde yaptığı yemeklerle meşhurdur. Neslihan kocasına aşık olsa da, Ethem, karısına gayet kaba davranmaktadır. Karısını en ufak şey için azarlayan fakat başka kadınlara gayet kibar davranan Ethem'in bu tavırlarından Neslihan artık usanmıştır. Zamanla yakın çevresinde ölenlerin sayısı artınca gözler üzerine çevrilen Neslihan; işlediği cinayetlerden ustaca sıyrılmayı başarır. Fakat, Amerika'da eğitim görmüş, zeki, hırslı ve genç komiser (Alican Yücesoy) Neslihan'dan şüphelenmiştir ve onun peşini bırakmamaya kararlıdır.
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
60


Benim Varoş Hikayem izle

Anne babası hayatta olmayan ve halası tarafından yetiştirilen Neslihan (Demet Evgar), daha 18 yaşına geldiğinde, ilk ilgi gördüğü erkeğe aşık olur ve onunla kaçarak evlenir. Muhasebeci olan Ethem’in (Fatih Al) işi yüzünden doğma büyüme İstanbul’lu olan Neslihan, Anadolu’nun kasabalarını karış karış gezer. Evine ve kocasına çok düşkün olan Neslihan, gayet iyi bir aşçıdır ve çevresinde yaptığı yemeklerle meşhurdur. Neslihan kocasına aşık olsa da, Ethem, karısına gayet kaba davranmaktadır. Karısını en ufak şey için azarlayan fakat başka kadınlara gayet kibar davranan Ethem’in bu tavırlarından Neslihan artık usanmıştır. Zamanla yakın çevresinde ölenlerin sayısı artınca gözler üzerine çevrilen Neslihan; işlediği cinayetlerden ustaca sıyrılmayı başarır. Fakat, Amerika’da eğitim görmüş, zeki, hırslı ve genç komiser (Alican Yücesoy) Neslihan’dan şüphelenmiştir ve onun peşini bırakmamaya kararlıdır.

Benim Varoş Hikayem izle

Demet Evgar’ın müthiş oyunculuğu ve Ümit Ünal’ın sıra dışı senaryosuyla beyaz perdeye aktarılan filmde Evgar’a Fatih Al, Ferit Aktuğ, Fırat Altunmeşe gibi usta oyuncular eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini de yapan Ümit Ünal, Sofra Sırları filmiyle eleştirmenlerden ve seyircilerden tam not almış gibi görünüyor.
Ünal’ın üzerinde yaklaşık 10 yıldır çalıştığı ve kara mizah unsurları da barındıran filmde, çarpık aile yapısı, ataerkil toplumda kadının ezilmeye alışması, buna karşı çıkmayı düşünmemesi ve erkeğin kadın üzerindeki egemenliği de başarıyla anlatılıyor. Toplamda 103 dakika süren film, alışılmışın dışında kalan olay örgüsüyle seyirciyi adeta koltuğa bağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Alibi.com Tek Parça İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?