Black Butterfly - Siyah Kelebekler izle Full HD Tek Parça - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Black Butterfly – Siyah Kelebekler izle Full HD Tek Parça
3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (4)
164 Görüntülenme

Black Butterfly – Siyah Kelebekler izle Full HD Tek Parça

Black Butterfly - Siyah Kelebekler direk full hd izle, Black Butterfly - Siyah Kelebekler tek parça 1080p sansürsüz izle,Paul karısı ile mutlu bir hayat geçiren bir yazar olarka bilinmektedir. Bu adam ise karısı ile yaşadıkları tartışması sırasında ise arlarında büyük bir duygu ayrılığına düşmektedirler. Paul ise karısından yaşadığı sıkıntı sonrasında ise ormandaki bulunan evine gitmek istemektedir. Amacı ise hem kitabını hem de kafasını dinlemek istemektedir. Ormandaki evine gelen adam ise burada yazılarını yazarken zorlandığını ve kitabını bitiremeyeceğini fark etmektedir. Bunun verdiği mutsuzluk ile yola dökülmektedir. Yolda ise otostopçu bir genç ile tanışmaktadır. Bu genç adam ile konuşan Paul ise durumundan bahsetmiştir. Genç adam ise ona yardım edebileceğini söylemektedir. Bu durum sonrasında ise kitabı tekrardan yazma sırasında ise işi daha eğlenceli bir hale getirmek için bir oyun oynamaya başlarlar. Fakat bu oyun ise onları karanlığın içerisinde saklı olan bir gizeme sürüklemektedir. Fakat bu durum sırasında ise neler olacağı büyük bir merak konusu olarak devam etmektedir.

Reklamı Geç
60


Black Butterfly – Siyah Kelebekler İzle

Black Butterfly – Siyah Kelebekler direk full hd izle, Black Butterfly – Siyah Kelebekler tek parça 1080p sansürsüz izle,Paul karısı ile mutlu bir hayat geçiren bir yazar olarka bilinmektedir. Bu adam ise karısı ile yaşadıkları tartışması sırasında ise arlarında büyük bir duygu ayrılığına düşmektedirler. Paul ise karısından yaşadığı sıkıntı sonrasında ise ormandaki bulunan evine gitmek istemektedir. Amacı ise hem kitabını hem de kafasını dinlemek istemektedir. Ormandaki evine gelen adam ise burada yazılarını yazarken zorlandığını ve kitabını bitiremeyeceğini fark etmektedir. Bunun verdiği mutsuzluk ile yola dökülmektedir. Yolda ise otostopçu bir genç ile tanışmaktadır. Bu genç adam ile konuşan Paul ise durumundan bahsetmiştir. Genç adam ise ona yardım edebileceğini söylemektedir. Bu durum sonrasında ise kitabı tekrardan yazma sırasında ise işi daha eğlenceli bir hale getirmek için bir oyun oynamaya başlarlar. Fakat bu oyun ise onları karanlığın içerisinde saklı olan bir gizeme sürüklemektedir. Fakat bu durum sırasında ise neler olacağı büyük bir merak konusu olarak devam etmektedir.

Black Butterfly – Siyah Kelebekler Direk İzle

Black Butterfly – Siyah Kelebekler filmi işlediği konu bakımından çok fazla insanın beğenisini toplayan filmlerin arasında yer almaktadır. Filmin oyuncuları ise büyük bir başarı örneği olarak yer almaktadır. Bu isimlerin arasında ise Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers, Piper Perabo, Abel Ferrara, Nathalie Rapti Gomez gibi başarılı bir isim yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Can Feda izle Full HD Tek Parça başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?