Çılgın Doğumgünü – 21 And Over izle Tek Parça 1080p Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (66)
1,437 Görüntülenme

Çılgın Doğumgünü – 21 And Over izle Tek Parça 1080p Seyret Full izle

Çılgın Doğumgünü - 21 And Over direk full hd izle, Çılgın Doğumgünü - 21 And Over tek parça 1080p sansürsüz izle, Film sevenlerin büyük bir keyifle izlemekte olduğu Çılgın Doğumgünü - 21 And Over filmi, son derece eğlenceli yapımlar arasında yerini almaktadır. 2016 yılının Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olan bu filmi Hangover filminin yönetmeni olan Scott Moore ve Jon Lucas yönetmektedir. Filmde Jeff Chang, her konuda başarılı bir birey olduğu gibi derslerinde de son derece başarılı ve güzel bir üniversite öğrencisi olarak hayatını devam ettirmektedir. Bu zamana kadar ailesi ve öğretmenleri, kendisine ne derse yerine getirmiş ve daima kendisinden beklenenleri başarmıştır. Beklenen gün gelmiş çatmış ve Jeff yirmi birinci yaş gününü kutlamak için hazırlıklara başlamıştır. Bu yaş gününde en iyi arkadaşları olan Casey ile Miller, Jeff'i ziyarete gelmişlerdir. Jeff, bu zamana kadar her istenileni yerine getirdiği için ilk defa bir farklılık yapmış ve hayatının en önemli kararını vermiştir. Çılgın bir şekilde eğlenmiş oldukları gecenin ertesi günü çok önemli ve kaliteli bir tıp okulu ile mülakatı vardır ve bu görüşmemeye gitmeme kararı vermiştir.

Reklamı Geç
60


Çılgın Doğumgünü – 21 And Over izle

Çılgın Doğumgünü – 21 And Over direk full hd izle, Çılgın Doğumgünü – 21 And Over tek parça 1080p sansürsüz izle, Film sevenlerin büyük bir keyifle izlemekte olduğu Çılgın Doğumgünü – 21 And Over filmi, son derece eğlenceli yapımlar arasında yerini almaktadır. 2016 yılının Amerika Birleşik Devletleri yapımı bir film olan bu filmi Hangover filminin yönetmeni olan Scott Moore ve Jon Lucas yönetmektedir. Filmde Jeff Chang, her konuda başarılı bir birey olduğu gibi derslerinde de son derece başarılı ve güzel bir üniversite öğrencisi olarak hayatını devam ettirmektedir. Bu zamana kadar ailesi ve öğretmenleri, kendisine ne derse yerine getirmiş ve daima kendisinden beklenenleri başarmıştır. Beklenen gün gelmiş çatmış ve Jeff yirmi birinci yaş gününü kutlamak için hazırlıklara başlamıştır. Bu yaş gününde en iyi arkadaşları olan Casey ile Miller, Jeff’i ziyarete gelmişlerdir. Jeff, bu zamana kadar her istenileni yerine getirdiği için ilk defa bir farklılık yapmış ve hayatının en önemli kararını vermiştir. Çılgın bir şekilde eğlenmiş oldukları gecenin ertesi günü çok önemli ve kaliteli bir tıp okulu ile mülakatı vardır ve bu görüşmemeye gitmeme kararı vermiştir.

Çılgın Doğumgünü – 21 And Over Sansürsüz Full HD Tek Part izle

Jeff ve iki çılgın arkadaşı, eğlenmeye başlamış oldukları o gece sadece bir bira içerek başlamışlar ve sonrasında da işler artık çığırından çıkmıştır. hdfullfilmvakti.com iyi seyirler diler…

Bir önceki Filmimiz olan Deadpool 2 başlıklı filmimiz Oyun Gecesi- Game Night filmi full izle, Oyun Gecesi- Game Night full hd izle ve Oyun Gecesi- Game Night hd full izle hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?