Cinayet-i Aşk izle - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Cinayet-i Aşk izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Cinayet-i Aşk izle

Yapımcılığını Ahmet Küçükkyalı'nın yaptığı Cinayet-i Aşk filmi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Yapımcıyı zamanın kabuğu,İçerideki,Aslında ve Bensiz filmlerinden sonra şimdi de korku türünde görüyoruz.Cinayet-i Aşk filminin konusu;3 yıllık güzel bir evlilikleri olan Elif ve Selim bir kaza geçirir ve Elif hayatını kaybeder.Selim eşi için aldığı eve yerleşir ve acısını yaşamayı tercih eder.Evin bulunduğu köyde Selim'in acısıyla topladığı cinler bütün köy halkını oradan uzaklaştırmış çeşitli felaketlerle kimse kalmamıştır
Fragman 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
60


Cinayet-i Aşk izle

Yapımcılığını Ahmet Küçükkyalı’nın yaptığı Cinayet-i Aşk filmi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Yapımcıyı zamanın kabuğu,İçerideki,Aslında ve Bensiz filmlerinden sonra şimdi de korku türünde görüyoruz.Cinayet-i Aşk filminin konusu;3 yıllık güzel bir evlilikleri olan Elif ve Selim bir kaza geçirir ve Elif hayatını kaybeder.Selim eşi için aldığı eve yerleşir ve acısını yaşamayı tercih eder.Evin bulunduğu köyde Selim’in acısıyla topladığı cinler bütün köy halkını oradan uzaklaştırmış çeşitli felaketlerle kimse kalmamıştır

Cinayet-i Aşk izle

Tüm bunların arasında Zeynep tuzağa çekilerek köye gelir ve olaylar çok farklı bir hale gelir.Ard arda cinayetler ve paranormal olaylar başlar. Cinayet-i aşk filminde, korku ile beraber büyük bir aşkı ve aşk için yapılabilecek bütün fedakarlıklar konu edilmektedir.
Türk korku filmlerindeki alışılagelmiş tarzın aksine,burada aşk konusunun da işlenmesi filme farklı bir tarz katmış görünüyor. Zaman geçtikçe gelişen Türk korku filmleri arasına katılan Cinayet-i Aşk’ın başrollerinde,Funda Bostanlık,Emre Kıvılcım,Gülçin Tunçok ve Naşit özcan yer almaktadır.

Bir önceki Filmimiz olan War Dogs - Vurguncular Türkçe Altyazılı izle başlıklı filmimiz War Dogs - Vurguncular full izle, War Dogs - Vurguncular HD Kalite izle ve War Dogs - Vurguncular izle hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?