Coco izle Türkçe Dublaj 720p
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (28010)
516,324 Görüntülenme

Coco izle Türkçe Dublaj 720p

ABD yapımı olan animasyon ve macera türünde ki film 12 yaşındaki bir çocuğun hikâyesini anlatmaktadır. 12 yaşındaki Miguel'in ölüler diyarına macerasını anlatan animasyon filmi kısaca şöyle gerçekleşmektedir. 12 yaşındaki Miguel'in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz'dur. Fakat efsanevi gitarist Ernesto de la Cruz hayatını kaybetmiştir ve Miguel'in onunla tanışma imkânı yoktur. Her gün onun şarkılarını dinleyen Miguel günün birinde ünlü müzisyenin gitarını bulur. Ancak gitarı çalması onu bir anda Ölüler Diyarı'na götürüverir. Çıkış yolunu arayan Miguel, düzenbaz Hector'la karşılaşır ve birlikte Miguel'in aile tarihinin ardındaki gerçek hikâyeyi keşfetmek için olağanüstü bir yolculuğa çıkarlar.
1 2 3

Reklamı Geç
60


Coco sansürsüz izle, Coco filmini izle, ABD yapımı olan animasyon ve macera türünde ki film 12 yaşındaki bir çocuğun hikâyesini anlatmaktadır. 12 yaşındaki Miguel’in ölüler diyarına macerasını anlatan animasyon filmi kısaca şöyle gerçekleşmektedir. 12 yaşındaki Miguel’in en büyük kahramanı efsanevi Meksikalı gitarist Ernesto de la Cruz’dur. Fakat efsanevi gitarist Ernesto de la Cruz hayatını kaybetmiştir ve Miguel’in onunla tanışma imkânı yoktur. Her gün onun şarkılarını dinleyen Miguel günün birinde ünlü müzisyenin gitarını bulur. Ancak gitarı çalması onu bir anda Ölüler Diyarı’na götürüverir. Çıkış yolunu arayan Miguel, düzenbaz Hector’la karşılaşır ve birlikte Miguel’in aile tarihinin ardındaki gerçek hikâyeyi keşfetmek için olağanüstü bir yolculuğa çıkarlar.
Bu yolculuk gerçek hikâyenin ortaya çıkması ile son bulurken film eğlenceli ve macera dolu olmasıyla sadece küçüklerin değil büyüklerinde ilgisini oldukça çekeceğe benziyor. Çocukları ile keyifli vakit geçirmek isteyen anne ve babalar için biçilmiş kaftan olan film güzel bir hafta sonu için oldukça ideal oluyor. Orijinal yapımda seslendirmeler Anthony Gonzales ( miguel), Benjamin Bratt ( ernesto de la cruz), Gael Garcia Bernal (hector), Edward James Olmos(chiccharron),Renee viktor(Abuelita), Alanna Ubach(mama imelda), Alfonso arou(papa Julio), Corrections OfficerCheech MarinHead Clerk, Gabriel Iglesias Mariachi, Lombardo BoyarFrida Kahlo, Natalia Cordova-Buckley sinemanın Türkiye gösteriminde seslendirme yapacak sanatçılar merakla beklenmekte olup altyazılı seçeneği ile de büyük sinema severleri karşılayacaktır.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?