Dark Meridian - Kara Meridyen İzle Tek Parça Full HD 1080p - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Dark Meridian – Kara Meridyen İzle Tek Parça Full HD 1080p
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (88)
1,546 Görüntülenme

Dark Meridian – Kara Meridyen İzle Tek Parça Full HD 1080p

Dark Meridian - Kara Meridyen izle tek parça full hd, Dark Meridian - Kara Meridyen full hd sansürsüz izle. Dark Meridian filmi Amerikan 2017 yapımlıdır. Filmin yönetmenliğini ve yazarlığını ise Rankin Hickman üstlenmektedir. Filmde ise yolsuz bir New Orleans dedektifinin yaşadıkları anlatılmaktadır. Filmde bu dedektif kendini bir anda iki çete savaşı içerisinde bulmaktadır. Bu dedektifin işi ise oldukça zordur. Bu kavgadan sağ çıkabilmek için uğraşmaktadır. Bunun yanında ise suçlular onu bulmadan önce bir katili yakalayıp onların arasından çıkarmalıdır. Dedektifin başına gelenler ise herkes tarafından merak edilmektedir. Acaba bu yolsuz dedektif bu çete savaşının içinden çıkabilecek miydi? Çıkarsa nasıl çıkacaktı?

Reklamı Geç
60


Dark Meridian – Kara Meridyen İzle

Dark Meridian – Kara Meridyen izle tek parça full hd, Dark Meridian – Kara Meridyen full hd sansürsüz izle. Dark Meridian filmi Amerikan 2017 yapımlıdır. Filmin yönetmenliğini ve yazarlığını ise Rankin Hickman üstlenmektedir. Filmde ise yolsuz bir New Orleans dedektifinin yaşadıkları anlatılmaktadır. Filmde bu dedektif kendini bir anda iki çete savaşı içerisinde bulmaktadır. Bu dedektifin işi ise oldukça zordur. Bu kavgadan sağ çıkabilmek için uğraşmaktadır. Bunun yanında ise suçlular onu bulmadan önce bir katili yakalayıp onların arasından çıkarmalıdır. Dedektifin başına gelenler ise herkes tarafından merak edilmektedir. Acaba bu yolsuz dedektif bu çete savaşının içinden çıkabilecek miydi? Çıkarsa nasıl çıkacaktı?

Dark Meridian – Kara Meridyen Dire İzle

Dark Meridian filmi Amerikan’ın capcanlı ve rengarenk sokaklarında eşsiz bir seyir keyfini izleyicilerine sunmaktadır. Suç türünde izleyicilerini karşılayan bu film ile herkes fazlasıyla etkilenecektir. Bu eşsiz filmin oyuncuları arasında ise Billy Slaughter, Dave Davis, James Moses Black yer almaktadır. Dedektifin kurtulma çabası ve yapacakları karşısında izleyiciler ekrana kilitleneceklerdir. Filmin ise görsel efektleri izleyen herkesi fazlasıyla etkileyecektir ve filmin aksiyon dolu sahnelerinin içerisinde kendini bulacaklardır. Film çarpıcı konusu ile izleyicileri etkilemektedir. Filmin en dikkat çeken yeri barındırdığı oyuncu kadrosu olarak gözler önüne gelmektedir. Birçok kişi filmden oldukça memnun kalmaktadır. hdfullfilmvakti.com olarak iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Alibi.com Tek Parça İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?