Deepwater Horizon izle
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
39 Yorum 1,096 Görüntülenme

Deepwater Horizon izle Full izle

Esrarengiz olan bu filmde  nihayet kuşların neden bu kadar sinirli olduklarını öğreneceğiz.
Film, bizleri neredeyse hiçbirinin uçamadığı mutlu kuşlardan oluşan bir adaya götürüyor. Bu cennet ada, öfke problemi olan Red, yerinde duramayan hızlı Chuck ve her an patlamaya hazır Bomb gibi tuhaf tiplere de ev sahipliği yapmaktadır. Ancak adaya gizemli yeşil domuzlar geldiğinde, domuzların asıl niyetini ortaya çıkartmak bu dışlanmış serserilere kalacaktır.
1 2 3 4 5 6

Reklamı Geç
60

Deepwater Horizon izle

Esrarengiz olan bu filmde  nihayet kuşların neden bu kadar sinirli olduklarını öğreneceğiz.
Film, bizleri neredeyse hiçbirinin uçamadığı mutlu kuşlardan oluşan bir adaya götürüyor. Bu cennet ada, öfke problemi olan Red, yerinde duramayan hızlı Chuck ve her an patlamaya hazır Bomb gibi tuhaf tiplere de ev sahipliği yapmaktadır.

Deepwater Horizon izle

Ancak adaya gizemli yeşil domuzlar geldiğinde, domuzların asıl niyetini ortaya çıkartmak bu dışlanmış serserilere kalacaktır.

Ayrıca filme karşı olan beklenti de çok fazladır. Deepwater Horizon,  serisinde yer alan en karanlık ve en korkunç iblis olarak bilinmektedir. Bilindiği üzre IMDB puanı da yüksek olan bu film aynı zamanda sinema severlerin de fazlasıyla dikkatlerini çekmekte ve büyük yankılar uyandırmakta olan bir filmdir.

Bir önceki Filmimiz olan Batman V Superman Adaletin Şafağı – 2016 Türkçe Altyazılı izle başlıklı filmimiz Batman v Superman adaletin şafağında, Batman v Superman konusu ve Batman v Superman Türkçe Altyazılı İzle hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Deepwater Horizon izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (39)