'
İnsan Ticareti İzle İndirmeden Online Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (137)
4.5 IMDB Puanı 3,071 Görüntülenme

İnsan Ticareti İzle İndirmeden Online Seyret

İnsan Ticareti direk izle, İnsan Ticareti full izle, İnsan Ticareti filmi izleyenlerinin oldukça beğenmekte olduğu bu yapım Siddharth Kara'nın ödül almış konusu ile Sex Trafficking kitabından uyarlama bir dram filmidir. Filmde yaşanan olaylar ve kişiler tamamen gerçek yaşamlardan kesitler alınarak derlenmiştir. Bu nedenle de sinema severlerin oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Amerika, Nijerya ve Hindistan'dan gelen, birbirlerinden oldukça farklı özelliklere ve hikayeler sahip olan 3 kadın, Amerika'nın Teksas eyaletindeki bir genelevde bir araya gelmektedir. Bu 3 ülkeden gelen 3 farklı kadın, birden bire kendilerini fuhuş, organ ticareti ve uyuşturucu ticareti olaylarının dönmekte olduğu bir yerde bulmaktadır. 3 kadın da bu bataktan kurtulmak ve tekrar özgürlüklerine kavuşmak konusunda hemfikirdir. Birlikte bir kaçma planı yapmaya karar verirler. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü bu kadınların içinde bulunmakta olduğu mekan Teksas'ta ıssız bir yerde, bir çiftliğin içerisindedir. Kartel tarafından kontrol edilmekte olan bu mekanda eli silahlı adamlar bulunmaktadır. Bu 3 kadının kaçmak için yapmış oldukları plan başlarına birçok olayı da getirecektir.

Reklamı Geç
60İnsan Ticareti direk izle, İnsan Ticareti full izle, İnsan Ticareti filmi izleyenlerinin oldukça beğenmekte olduğu bu yapım Siddharth Kara’nın ödül almış konusu ile Sex Trafficking kitabından uyarlama bir dram filmidir. Filmde yaşanan olaylar ve kişiler tamamen gerçek yaşamlardan kesitler alınarak derlenmiştir. Bu nedenle de sinema severlerin oldukça fazla ilgisini çekmektedir. Amerika, Nijerya ve Hindistan’dan gelen, birbirlerinden oldukça farklı özelliklere ve hikayeler sahip olan 3 kadın, Amerika’nın Teksas eyaletindeki bir genelevde bir araya gelmektedir. Bu 3 ülkeden gelen 3 farklı kadın, birden bire kendilerini fuhuş, organ ticareti ve uyuşturucu ticareti olaylarının dönmekte olduğu bir yerde bulmaktadır. 3 kadın da bu bataktan kurtulmak ve tekrar özgürlüklerine kavuşmak konusunda hemfikirdir. Birlikte bir kaçma planı yapmaya karar verirler. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır. Çünkü bu kadınların içinde bulunmakta olduğu mekan Teksas’ta ıssız bir yerde, bir çiftliğin içerisindedir. Kartel tarafından kontrol edilmekte olan bu mekanda eli silahlı adamlar bulunmaktadır. Bu 3 kadının kaçmak için yapmış oldukları plan başlarına birçok olayı da getirecektir.
İnsan Ticareti filmi, izleyenleri tarafından ilgi çekici bir etki yaratmaktadır. Farklı bir konunun işlenmesi ve hikayelerin gerçeğe dayanması da izleyenlerde merak unsuru olmaktadır. Filmin yönetmenliğini Hayat Ağacı, İnce Kırmızı Hat gibi filmleri de yönetmenliğini yapmış olan ünlü yönetmen Will Wallace üstlenirken, oyuncu kadrosunda Elisabeth Röhm, Ashley Judd, Sean Patrick Flanery, Anne Archer, Brian Thompson gibi başarılı isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?