Kaçamak Saatler izle Tükçe Dublaj Tek Parça 720p
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (82)
5.9 IMDB Puanı 2,368 Görüntülenme

Kaçamak Saatler izle Tükçe Dublaj Tek Parça 720p

Kaçamak Saatler sansürsüz izle, Kaçamak Saatler Türkçe Dublaj izle, Kaçamak Saatler filmi sinema severleri oldukça fazla eğlendirmeyi başaran, son yılların en iyi filmleri arasında yer alabilecek niteliğe sahiptir. Ele aldığı konu ile de oyuncu kadrosu ile de harika bir iş ortaya çıkmış ve izleyenlerin gülmekten karınlarına ağrılar girmektedir. Filmde anlatılan konu eski zamanlarda bir manastırda geçmektedir. Manastır denilince akla katı kurallar gelmektedir. Filmde bu katı kuralların eleştirilmekte olduğu da açık ve net görülmektedir. Manastırda bulunan üç fırlama rahibe, her gün rutin işlerini tekrarlamaktadır. Hep beraber takılan bu üç rahibe, kendi aralarında bir şekilde eğlenmeye çalışmaktadırlar. Alessandra, Fernanda ve Ginevra ismindeki bu üç eğlenceli kişilik, bir gün manastıra yeni birisinin gelmesi ile kendilerini değişik olayların içerisinde bulacaklardır. Efendisinden kaçarak manastıra sığınmakta olan bir hizmetçi, aynı zamanda oldukça da yakışıklı birisidir. Peder Tomasso manastırda bu hizmetçiyi ağırlama ve bir yandan da manastırdaki işleri yaptırmaya başlamaktadır. Bunun yanı sıra Peder Tomasso diğer rahibelere de önlem olarak, yakışıklı hizmetçiyi sağır ve dilsiz olarak tanıtmıştır. Hizmetçi zamanla manastıra alışacak ve buradaki katı kuralları yıkmak için bu üç çılgın rahibe ile işbirliği yapacaktır.

Reklamı Geç
60Kaçamak Saatler sansürsüz izle, Kaçamak Saatler Türkçe Dublaj izle, Kaçamak Saatler filmi sinema severleri oldukça fazla eğlendirmeyi başaran, son yılların en iyi filmleri arasında yer alabilecek niteliğe sahiptir. Ele aldığı konu ile de oyuncu kadrosu ile de harika bir iş ortaya çıkmış ve izleyenlerin gülmekten karınlarına ağrılar girmektedir. Filmde anlatılan konu eski zamanlarda bir manastırda geçmektedir. Manastır denilince akla katı kurallar gelmektedir. Filmde bu katı kuralların eleştirilmekte olduğu da açık ve net görülmektedir. Manastırda bulunan üç fırlama rahibe, her gün rutin işlerini tekrarlamaktadır. Hep beraber takılan bu üç rahibe, kendi aralarında bir şekilde eğlenmeye çalışmaktadırlar. Alessandra, Fernanda ve Ginevra ismindeki bu üç eğlenceli kişilik, bir gün manastıra yeni birisinin gelmesi ile kendilerini değişik olayların içerisinde bulacaklardır. Efendisinden kaçarak manastıra sığınmakta olan bir hizmetçi, aynı zamanda oldukça da yakışıklı birisidir. Peder Tomasso manastırda bu hizmetçiyi ağırlama ve bir yandan da manastırdaki işleri yaptırmaya başlamaktadır. Bunun yanı sıra Peder Tomasso diğer rahibelere de önlem olarak, yakışıklı hizmetçiyi sağır ve dilsiz olarak tanıtmıştır. Hizmetçi zamanla manastıra alışacak ve buradaki katı kuralları yıkmak için bu üç çılgın rahibe ile işbirliği yapacaktır.
Kaçamak Saatler filmi komik sahneleri ile göz önüne çıkan bir komedi filmidir. Filmde Dave Franco, John C. Reilly, Alison Brie, Aubrey Plaza, Molly Shannon gibi oldukça ünlü isimler yer almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Little Hours

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?