Pickpockets- Yankesiciler izle İndirmeden Online Full Seyret - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Pickpockets- Yankesiciler izle İndirmeden Online Full Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (171)
4,932 Görüntülenme

Pickpockets- Yankesiciler izle İndirmeden Online Full Seyret

Pickpockets- Yankesiciler izle Türkçe Altyazılı online Seyret, Pickpockets- Yankesiciler izle Türkçe Dublaj 720p
Pickpockets- Yankesiciler filmi konusunun farklılığı nedeni ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Usta bir hırsız olmayı herkes istemektedir. Fakat işin inceliklerinin öğrenilmesi ve el çabukluğunun gelişmesi için ise birçok deneyimin olması gerekmektedir. Bu işi profesyonel bir şekilde yapmak isteyenlerin ise yaklaşık olarak 50 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Bir grup genç ise kendilerini usta bir yankesici olarak görmektedirler. Fakat bir gün sokaklarda yan kesicilik yaparken kendilerinden çok daha iyi bir yankesici ile karşılaşırlar ve bu işin bütün ustalıklarını öğrenmek isterler. Bu adam her yönü ile bu grup genci kendisine hayran bırakır.

Reklamı Geç
60


Pickpockets- Yankesiciler İzle

Pickpockets- Yankesiciler izle Türkçe Altyazılı online Seyret, Pickpockets- Yankesiciler izle Türkçe Dublaj 720p
Pickpockets- Yankesiciler filmi konusunun farklılığı nedeni ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Usta bir hırsız olmayı herkes istemektedir. Fakat işin inceliklerinin öğrenilmesi ve el çabukluğunun gelişmesi için ise birçok deneyimin olması gerekmektedir. Bu işi profesyonel bir şekilde yapmak isteyenlerin ise yaklaşık olarak 50 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Bir grup genç ise kendilerini usta bir yankesici olarak görmektedirler. Fakat bir gün sokaklarda yan kesicilik yaparken kendilerinden çok daha iyi bir yankesici ile karşılaşırlar ve bu işin bütün ustalıklarını öğrenmek isterler. Bu adam her yönü ile bu grup genci kendisine hayran bırakır. Filmde usta yankesicinin ve bir grup gencin yaptıkları herkesi etkileyecektir. Filmin sonu ise izleyiciler tarafından büyük bir merak konusu olmaktadır. Acaba bu yankesiciden neler öğreneceklerdi? Hayatlarında ne gibi bir değişiklik meydana gelecekti?

Pickpockets- Yankesiciler Direk İzle

Pickpockets- Yankesiciler filmi izleyicileri farklı konusu ile etkilemektedir. Bu usta yankesicinin yaptıkları karşısında izleyiciler ekrandan gözlerini alamayacaklardır. Filmin yönetmenliğini ise Peter Webber üstlenmektedir. Bunun yanında filmin oyuncu kadrosunda da birçok çarpıcı isim görülmektedir. Oyunculuk bakımından dikkatleri fazlasıyla üzerine çekecektir. Oyuncu kadrosunda ise Carlos Bardem, Carlos Humberto Camacho, Marcela Mar gibi isimler yer almaktadır. Film birçok yönü ile izleyicileri kendisine hayran bırakmaktadır. HDfullfilmvakti.com keyifli seyirler dilemektedir…

Bir önceki yazımız olan Alibi.com Tek Parça İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?