Stoker - Lanetli Kan İzle Sansürsüz Online Film 1080p - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Stoker – Lanetli Kan İzle Sansürsüz Online Film 1080p
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (89)
1,725 Görüntülenme

Stoker – Lanetli Kan İzle Sansürsüz Online Film 1080p

Stoker - Lanetli Kan Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Stoker - Lanetli Kan Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. Yaşanılan kötü bir trafik kazası sonrasında India Stoker hem babasını hem de arkadaşını kaybetmiştir. Artık kendini yalnız ve yarım hissetmektedir. Annesi ise onun hayatındaki boşluğu doldurabilecek bir kadın değildir. India’ nın yaşadığı kasaba küçük ve güzel bir yerleşim yeridir, onun için burayı daha da güzelleştiren şey ise amcası ile tanışmak olacaktır. India amcası Charles’ i daha önce hiç görmemiştir. Genç adam onların evine taşınınca sanki içindeki boşluğun kaybolduğunu hisseden India başlarda Charles’ i babasının yerine koyduğunu zannedecektir. Fakat zaman ilerledikçe bu garip adama âşık olduğunu anlayacaktır. Charles de India ile olabildiğince vakit geçirip, genç kızın kanında var olan dürtüleri hareketlendirmeye çalışmaktadır.

Reklamı Geç
60


Stoker – Lanetli Kan İzle

Stoker – Lanetli Kan Tek Parça Türkçe Alt Yazılı İzle, Stoker – Lanetli Kan Sansürsüz Full HD Tek Part İzle. Yaşanılan kötü bir trafik kazası sonrasında India Stoker hem babasını hem de arkadaşını kaybetmiştir. Artık kendini yalnız ve yarım hissetmektedir. Annesi ise onun hayatındaki boşluğu doldurabilecek bir kadın değildir. India’ nın yaşadığı kasaba küçük ve güzel bir yerleşim yeridir, onun için burayı daha da güzelleştiren şey ise amcası ile tanışmak olacaktır. India amcası Charles’ i daha önce hiç görmemiştir. Genç adam onların evine taşınınca sanki içindeki boşluğun kaybolduğunu hisseden India başlarda Charles’ i babasının yerine koyduğunu zannedecektir. Fakat zaman ilerledikçe bu garip adama âşık olduğunu anlayacaktır. Charles de India ile olabildiğince vakit geçirip, genç kızın kanında var olan dürtüleri hareketlendirmeye çalışmaktadır.

Stoker – Lanetli Kan Direk İzle

Gizem ve gerilim filmi olan ‘ Stoker ‘, intikam serisi ile tanınan Chan – wook Park yönetmenliğinde çekilmiştir. Filmin senaristi Wentworth Miller olarak açıklanmıştır. Türkçe’ ye ‘ Lanetli Kan ‘ olarak çevrilen film Amerika ve İngiltere ortak yapımıdır. ‘ Stoker ‘ in toplamdaki uzunluğunun bir saat otuz dokuz dakika olduğu bilinmektedir. Oldukça fazla derecede hayran kitlesinin bulunduğu film izleyiciler tarafından oldukça beğenilmektedir. Filmin hayran kitlesi her geçen gün artmaktadır. hdfullfilmvakti.com iyi seyirler diler.

Bir önceki yazımız olan Alibi.com Tek Parça İzle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?