'
The Snare İzle Türkçe Dublaj 720p
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (22195)
280,521 Görüntülenme

The Snare İzle Türkçe Dublaj 720p

The Snare sansürsüz izle, The Snare full izle, 2017 yılında İngiltere çıkışlı film izleyicilerinde büyük merak uyandırmayı başarmıştır. Yönetmeninin C.A Cooper’ın olduğu bu yapıt izleyicilerine korku dolu anlar yaşatmaktadır. Bu bakımdan filmin ağırlıklı olarak korku türünden bir eser olduğunu görmekte zorluk çekmiyoruz. Filmde, üç arkadaş hafta sonu sahile gitmek için bir plan yaparlar. Bu plan üzerine bir hafta sonu üç arkadaş olacaklardan habersiz sahile giderler. Sahile geldiklerin de rahatlamak amacıyla içkilerini yudumlamaya başlarlar. Şimdilik onlar için her şey yolundadır. Bir süre sahilde zaman geçirdik den sonra görünmeyen bir güç tarafından tatile geldikleri evin üst katında kendilerini hapis olmuş bir şekilde bulurlar. Bunun üzerine üç arkadaş çok içtikleri için böyle bir şey olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden uyuyup sabah olmasını beklerler. Sabah kalktıklarında ise hala kendilerini evin üst katına hapis olmuş bir şekilde bulurlar.Artık üç arkadaş için korku dolu anlar başlamak üzeredir

Reklamı Geç
60

The Snare – Trailer 2017 | izlesene.com

The Snare sansürsüz izle, The Snare full izle, 2017 yılında İngiltere çıkışlı film izleyicilerinde büyük merak uyandırmayı başarmıştır. Yönetmeninin C.A Cooper’ın olduğu bu yapıt izleyicilerine korku dolu anlar yaşatmaktadır. Bu bakımdan filmin ağırlıklı olarak korku türünden bir eser olduğunu görmekte zorluk çekmiyoruz. Filmde, üç arkadaş hafta sonu sahile gitmek için bir plan yaparlar. Bu plan üzerine bir hafta sonu üç arkadaş olacaklardan habersiz sahile giderler. Sahile geldiklerin de rahatlamak amacıyla içkilerini yudumlamaya başlarlar. Şimdilik onlar için her şey yolundadır. Bir süre sahilde zaman geçirdik den sonra görünmeyen bir güç tarafından tatile geldikleri evin üst katında kendilerini hapis olmuş bir şekilde bulurlar. Bunun üzerine üç arkadaş çok içtikleri için böyle bir şey olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden uyuyup sabah olmasını beklerler. Sabah kalktıklarında ise hala kendilerini evin üst katına hapis olmuş bir şekilde bulurlar.Artık üç arkadaş için korku dolu anlar başlamak üzeredir.

Film 2017 yılında vizyona giren korku filmleri arasında belli bir başarıya ulaşmış, başarılı bir yapıt olmuştur. Filmin yönetmeni C.A Cooper daha önceki eserlerinde fazla başarı yakalamamasına rağmen bu eserinde gayet güzel bir başarı yakalamıştır. Filmde Eaoifa Forward, Dan Paton, Rachel Warren, Roman Kemp, Nathan Brine gibi usta oyuncular yer almıştır. Bu usta oyuncuların filmde yer alması ellete ki filmin izleyici kitlesinin artmasında büyük rol oynamıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?