Veronica İzle Türkçe Dublaj 720p - Hd Full Film izle | Hdfullfilmvakti.com '
Veronica İzle Türkçe Dublaj 720p
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (186)
4,009 Görüntülenme

Veronica İzle Türkçe Dublaj 720p

(2017)
Veronica Filmini Seyret, Veronica Direk İzle. Veronica babasını küçük yaşlarda kaybetmenin verdiği hüznü fazlasıyla yaşamaktadır. Bu durum onun yaşıtlarından daha olgun davranmasına neden olmuştur. Yaptığı bütün işlerde sanki bir yetişkin gibi davranış göstermektedir. Veronica dışarıdan her ne kadar da olgun görünse de babasının üzüntüsünü hala daha atlatamamıştır. Her gece rüyalarına giren babası ile konuşmak onun bu hayattaki tek dileğidir. Veronica'nın aklına takılan tek bir soru vardı. Acaba babasıyla konuşması mümkün olabilir miydi? Bu konu üzerine oldukça fazla araştırma yapan Veronica ruh çağırma ile bunun mümkün olabileceğine kendini inandırmıştır. Babasının ruhunun ona zarar vermeyeceğini düşündüğü için bu konuda daha istekli davranmaktadır. Babasının ölümünden sonra anesi kızlarının geçimlerini sağlamak için çalışmaya başlamıştır. Buda Veronica'nın küçük kardeşlerine bakıcılık yapmasına neden olmuştur. Sınıftaki iki arkadaşını evine davet eden Veronica odasında ruh çağırma seansı yapmayı planlamaktadır. Tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra ruh çağırma seansına başlarlar. Fakat olaylar Veronica'nın istediği gibi gerçekleşmeyecektir. Diğer boyut ile dünya arasında istemeden de olsa bir kapı açan Veronica şeytani ruhların dünyaya gelmesine ve ailesine musallat olmasına yol açar. Veronica'nın bundan sonra tek amacı başına açtığı bu beladan ailesini ve kendisini korumak. Tekrar her şeyi eski haline getirmektir.

Reklamı Geç
60


Veronica Filmini Seyret, Veronica Direk İzle. Veronica babasını küçük yaşlarda kaybetmenin verdiği hüznü fazlasıyla yaşamaktadır. Bu durum onun yaşıtlarından daha olgun davranmasına neden olmuştur. Yaptığı bütün işlerde sanki bir yetişkin gibi davranış göstermektedir. Veronica dışarıdan her ne kadar da olgun görünse de babasının üzüntüsünü hala daha atlatamamıştır. Her gece rüyalarına giren babası ile konuşmak onun bu hayattaki tek dileğidir. Veronica’nın aklına takılan tek bir soru vardı. Acaba babasıyla konuşması mümkün olabilir miydi? Bu konu üzerine oldukça fazla araştırma yapan Veronica ruh çağırma ile bunun mümkün olabileceğine kendini inandırmıştır. Babasının ruhunun ona zarar vermeyeceğini düşündüğü için bu konuda daha istekli davranmaktadır. Babasının ölümünden sonra anesi kızlarının geçimlerini sağlamak için çalışmaya başlamıştır. Buda Veronica’nın küçük kardeşlerine bakıcılık yapmasına neden olmuştur. Sınıftaki iki arkadaşını evine davet eden Veronica odasında ruh çağırma seansı yapmayı planlamaktadır. Tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra ruh çağırma seansına başlarlar. Fakat olaylar Veronica’nın istediği gibi gerçekleşmeyecektir. Diğer boyut ile dünya arasında istemeden de olsa bir kapı açan Veronica şeytani ruhların dünyaya gelmesine ve ailesine musallat olmasına yol açar. Veronica’nın bundan sonra tek amacı başına açtığı bu beladan ailesini ve kendisini korumak. Tekrar her şeyi eski haline getirmektir.

Yönetmenliğini adını sıklıkla duyduğumuz Paco Plaza üslenmiştir. Yatığı tüm korku filmlerinde yüksek gişelere ulaşan Paco Plaza bu filmiyle de oldukça beğeni toplamıştır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Ana Paola Eslava, Arcelia Ramírez, Eréndira Cortez, Erick Arturo Peralta, Eugenia Morales Marín gibi isimler dikkatimizi çekmektedirler.

Bir önceki Filmimiz olan Midnight Sun İzle başlıklı filmimiz midnight sun full hd izle, midnight sun hd tek par izle ve midnight sun izle hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?