Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı İzle Tek Parça 1080p Seyret
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (74)
1,316 Görüntülenme

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı İzle Tek Parça 1080p Seyret Full izle

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Direk İzle, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj İzle, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı tam bir yıldızlar karması olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar çıkmış süper kahraman filmlerinin en büyük yapımı olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin ilk fragmanı, Yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat içinde izlenme rekorları kırdı. Filmde Marvel evrenindeki çoğu süper kahramanı görüyoruz. Yenilmezler serisinde daha önce görmediğimiz Thanos bütün Dünyaya meydan okuyor. Doğuştan süper güçlere sahip olan Thanos, kendi ailesini ve halkını gözünü kırpmadan yok edecek kadar kötü bir karakter. Tek aşkı olan Ölüm için güç toplamak isteyen Thanos dünyada onu yenilmez kılacak bir güç aramaktadır. Bu güç, Evren oluşturulurken dengenin sağlanması için yaratılmış 6 büyük taş olan, Sonsuzluk Taşları. Sonsuzluk Taşlarının özelliklerini kullanabilmesi için özel yapılmış bir eldiveni olan Thanos bu taşları teker teker toplamaya çalışacaktır. Daha önce Marvel evreninde gördüğümüz bu taşların hepsi farklı filmlerde ortaya çıkmıştı. Bu taşlar sırasıyla; Uzay taşı, Akıl Taşı, Ruh Taşı, Gerçeklik Taşı, Zaman Taşı ve Güç taşı.

Reklamı Geç
60Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Direk İzle, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj İzle, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı tam bir yıldızlar karması olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar çıkmış süper kahraman filmlerinin en büyük yapımı olan Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin ilk fragmanı, Yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat içinde izlenme rekorları kırdı. Filmde Marvel evrenindeki çoğu süper kahramanı görüyoruz. Yenilmezler serisinde daha önce görmediğimiz Thanos bütün Dünyaya meydan okuyor. Doğuştan süper güçlere sahip olan Thanos, kendi ailesini ve halkını gözünü kırpmadan yok edecek kadar kötü bir karakter. Tek aşkı olan Ölüm için güç toplamak isteyen Thanos dünyada onu yenilmez kılacak bir güç aramaktadır. Bu güç, Evren oluşturulurken dengenin sağlanması için yaratılmış 6 büyük taş olan, Sonsuzluk Taşları. Sonsuzluk Taşlarının özelliklerini kullanabilmesi için özel yapılmış bir eldiveni olan Thanos bu taşları teker teker toplamaya çalışacaktır. Daha önce Marvel evreninde gördüğümüz bu taşların hepsi farklı filmlerde ortaya çıkmıştı. Bu taşlar sırasıyla; Uzay taşı, Akıl Taşı, Ruh Taşı, Gerçeklik Taşı, Zaman Taşı ve Güç taşı.
2018 de vizyona giren Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’nın yönetmenliğini Kaptan Amerika: Kış Askeri ve Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmlerinin de yönetmenliğini yapmış olan Russo kardeşler yapıyor. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin oyuncu kadrosu oldukça kalabalık. Marvel evrenindeki kahramanların hepsinin oynadığı filmde 20 den fazla kahraman yer alıyor.

Bir önceki Filmimiz olan Deadpool 2 başlıklı filmimiz Oyun Gecesi- Game Night filmi full izle, Oyun Gecesi- Game Night full hd izle ve Oyun Gecesi- Game Night hd full izle hakkında etiketleri bulundurmaktadır..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?